Çeşme’de normalleşmenin ilk gününde yoğunluk

by bilsuotel
0 comment

İzmir’in Çeşme ilçesinde normalleşmenin ilk gününde hareketlilik yaşandı. Tatile gelen vatandaşlar, esnafın yüzünü güldürdü.

Yaklaşık 1,5 yıldır süren kısıtlamalar bugün kaldırıldı. İzmir’in turizm cenneti Çeşme’de hareketlilik arttı, yoğunluğu oluşmaya başladı. Çeşme’de restoran işletmecisi Selim Akbaykal (39), kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte 21.00’den sonra ve pazar günleri hizmet verebilecekleri için mutlu olduklarını söyledi. Akbaykal, “Akşam servisi 20.00 gibi başlayarak 23.00’e kadar devam eden bir servis ancak 21.00’de kapatmak zorunda kalıyorduk. Kısıtlamaların kaldırılmasından çok memnunuz. Pazar günleri sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için restoran kapalı oluyordu, paket servis yapıyorduk. Pazar günleri de hizmet vereceğiz. Havalar Çeşme’de çok güzel. Plajlar ve oteller dolu. Bu durum da bizim işlerimize olumlu bir şekilde yansıyor. O açıdan güzel bir yaz geçireceğimizi düşünüyorum. Tüm personelimiz aşı oldu, maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ediyoruz” dedi.

You may also like

Leave a Comment

Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir evden eve nakliye
Canlı Rezervasyon
Canlı Rezervasyon